درباره ما

شرکت ســلیم آریا نوش از سال 1322، با پشتوانه نزدیک به 80 ســال در زمینه واردات و صادرات چای مشــغول به فعالیت می‌باشــد.

فعالیت اصلی این شرکت واردات عمده چای از کشــورهای هندوســتان، ســریلانکا ، کنیا و صــادرات چای به کشورهای مختلف در سراسر جهان می باشد.

این شــرکت با اتکا به تجربه 3 نســل همواره در تلاش اســت تا دستچینی از مرغوبترین و بهترین چای را در بسته بندی فله و بصورت عمده روانه بازار نماید.

اعضای سلیم آریا نوش

حاج علی اصغر سلیم
موسس و بنیانگذار
محمدرضا سلیم
رئیس هیئت مدیره
وحید سلیم
مدیرعامل
فرسیما سلیم
مدیر صادرات

چای را اینگونه به دست شما می‌رسانیم

شرکت سلیم آریا نوش در نمایشگاه ها

چای ایرانی

امروزه مصرف چای، یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی عادی مردم در ایران است. اما سابقه مصرف چای در ایران، کمتر از دو قرن است.

با این حال، برخی معتقدند که پیشینهٔ مصرف چای در ایران به سده دوم میلادی می‌رسد و برخی از جهانگردان از چایخانه‌هایی سخن گفته‌اند که بزرگان و توانگران در آن جا جمع می‌شدند و چای می‌نوشیدند.

چای خارجی

خاستگاه اصلی بوته چای به 5000 سال پیش در کشور چین برمی‌گردد، جایی که اولین بار گیاه چای با نام کاملیا سینِنسیس کشف شد.

به تدریج با شناختی که از خواص دارویی چای به وجود آمد، راه خود را به سرتاسر جهان باز کرد و به سرعت در تمامی نقاط جهان گسترش یافت.

دمنوش

دمنوش نوعی نوشیدنی است که در آن جزئی از گل، برگ، ساقه، ریشه، دانه، پوستِ میوه یا اجزای دیگر گیاهان دارویی که قابل حل در آب است، به صورت خشک یا تازه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دم کردن یا گرفتن عصاره به وسیلهٔ آب متداول‌ترین و قدیمی‌ترین روش به کار بردن داروهای گیاهی است.